niedziela, 4 listopada 2012

#269 - Bartek Bułat

Przesyłam link do strony o dziecku mojej znajomej: http://www.bartekbulat.pl/ - zachęcam do zajrzenia i poczytania, w miarę możliwości udzielenia pomocy, na przykład przekazując Bartkowi 1% podatku dochodowego. Poniżej kilka zdań ze strony głównej:

Nasz synek Bartuś, urodził się 3 stycznia 2012 roku w Krakowie bez kości piszczelowych w obu nóżkach (tibial hemimelia). Leczenie jakie nam zaproponowali polscy lekarze to amputacja obu nóżek i protezowanie ich do końca życia...

Pojawiła się jednak nadzieja na uratowanie nóżek, co więcej całkowitego ich wyleczenia! Bartuś będzie mógł chodzić, biegać i normalnie funkcjonować - a nie będzie musiał być kaleką do końca życia!

Taką nadzieję i przekonanie Nas o swoich osiągnięciach dał nam dr Dror Paley z USA, światowej sławy chirurg-ortopeda, który podejmie się zoperowania nóżek Bartusia. Doktor wraz z Centrum Medycznym St. Mary's w Miami wycenili szereg operacji i zabiegów na koszt 206 000 dolarów (ok. 720 000 zł!).

Tak ogromnej sumy nie jesteśmy w stanie dać naszemu największemu Skarbowi, ale licząc na ludzką dobroć i hojność wierzymy, że uda nam się zebrać wystarczającą kwotę na wyleczenie nóżek naszego Bartusia!

Zapraszamy więc na naszą stronę i prosimy – PRZYŁĄCZ się do akcji i pomóż Bartusiowi stanąć na własnych nóżkach!

Jeśli Wasze dziecko urodziło się z hemimelią - skontaktujcie się z Nami!

Asia i Przemek Bułatowie

Brak komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...