sobota, 24 września 2011

#172 - Jadę na MFK

W tym roku po raz pierwszy wybieram się na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi. Wreszcie. Chciałem jechać już dawno, tylko że jakoś nigdy nie umiałem się zebrać i ruszyć dupy. Teraz jest inaczej, wszystko postanowione i zaplanowane, są nawet jakieś noclegi, o ile nic nie nawali. Głównie cieszę się z tego, że będę miał okazję poznać kilka osób, które znam jedynie z Internetu. To trochę śmieszne i smutne, "znać" kogoś jedynie w taki sposób i utrzymywać takie znajomości, a jednocześnie, w tych czasach, poniekąd normalne i raczej powszechne. No trudno, kiedyś można było kontaktować się jedynie za pośrednictwem listów (i pewnie było wielu ludzi, którzy pisali do siebie i nigdy nie poznali się osobiście), dzisiaj to maile, Facebook i wzajemne komentarze pod jakimiś wpisami na blogach. Ale kiedy można to zmienić, lepiej to zmienić. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Ponieważ nie zamieszczam w Internecie swoich zdjęć, większość moich wirtualnych znajomych, którzy lubią komiksy, nawet nie wie, jak wyglądam, więc będzie zabawnie. Do zobaczenia za mniej więcej tydzień, z tymi, na których uda mi się natknąć, a Ty, Ty i Ty, nie zdziwcie się, jak podejdzie do Was jakiś koleś i zacznie bełkotać coś pod nosem, że Michał, że wiesz, ten, co sobie pisze tu i tu.

5 komentarzy:

Maciej Gierszewski pisze...

do zo.

Iron pisze...

To widzimy się w Łodzi. Ja sie gdzieś tam na pewno będę szwendał, więc na pewno na mnie trafisz. A dzięki FB wiesz, jak wyglądam :)

Krzysztof Cuber pisze...

Na MFK będziesz jak ninja, nikt nie będzie wiedział gdzie jesteś.

Podejdź przybić piątkę.
Poznasz mnie po kosie;-)

Anonimowy pisze...

jechał jechał i nie dojechał ;) (albo dojechał i zapadł się pod ziemie)

Michał Misztal pisze...

To nie tak. Dojechałem i nawet wróciłem w jednym kawałku. Po prostu ostatnio pisałem recenzje, które będzie można przeczytać później (na przykład na stronę Alei komiksu), potem byłem chory... ale nadal żyję i pamiętam, że mam tego bloga.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...